Firma Coca-Cola zintegruje własne centra dystrybucyjne w magazynach DB Schenker
The Coca-Cola Company przyznała DB Schenker Logistics dwa obszary działalności związane ze składowaniem i transportem produktów w Polsce.
– Synergia między fimami Coca-Cola i DB Schenker dotyczyć będzie wspólnego korzystania z aktywów w zakresie sprzętu i pracowników, jak również magazynowania i transportu – mówi Dariusz Doroś, dyrektor logistyki magazynowej Schenker
Czołowy amerykański producent napojów bezalkoholowych zintegruje własne zależne centra dystrybucyjne produktów firmy w magazynach DB Schenker. Argumentem, który przekonał The Coca-Cola Company do przyznania DB Schenker Logistics część swojego łańcucha dostaw, było doświadczenie operatora w logistyce dystrybucji napojów.
Źródło: www.propertynews.pl
Ostatnie artykuły
30 stycznia 2025
Najnowszy raport – Rynek biurowy w Warszawie w 2024 r.
W 2024 roku aktywność deweloperów biurowych w stolicy skupiła się wokół stref centralnych
20 stycznia 2025
Polski rynek magazynowy w 2024 roku: stabilny rozwój i kluczowe trendy na przyszłość
10 faktów o rynku magazynowym, przemysłowym i logistycznym w Polsce — podsumowanie 2024 i prognozy na 2025 r.
20 stycznia 2025
Rynek powierzchni biurowych w Polsce w 2024 roku – stabilizacja, nowe trendy i wyzwania 2025 i kolejne lata
AXI IMMO wskazuje szacunkowe dane dla rynku nieruchomości biurowych w Polsce na koniec 2024 r. i wymienia najważniejsze trendy i wyzwania na kolejne lata.
11 grudnia 2024
AXI IMMO doradza Investa, która zostaje w SEGRO Logistics Park Stryków na wiele lat
30 000 mkw. dla Investa w SEGRO Logistics Park Stryków dla