Intrac Polska w centrum logistycznym Gdańsk-Kowale
Oficjalne otwarcie nowej siedziby Intrac Polska
Oficjalne otwarcie nowej siedziby Intrac Polska odbędzie się 14 września na terenie Centrum Logistycznego Gdańsk-Kowale. Znajdzie się tam biuro, serwis oraz magazyn firmy.
Centrum Gdańsk-Kowale znajduje się przy ul. Magnackiej. Jest to magazyn klasy A o łącznej powierzchni 26 tys. mkw. Inwestorem centrum jest firma 7R Logistic S.A.
Centrum Logistyczne w Gdańsku Kowale jest obecnie nie tylko jednym z najbardziej nowoczesnych, ale także największych obiektów magazynowo- biurowych w okolicach Trójmiasta. Inwestycja ta, choć niedawno ukończona, zwraca się nam w rekordowym tempie. Aktualnie obiekt jest wynajęty w 85%, jesteśmy także w trakcie rozmów z potencjalnymi najemcami. Intrac Polska zdecydowała się wykorzystać Centrum Logistyczne do prowadzenia swojej działalności.
Źródło: www.propertynews.pl
Ostatnie artykuły
21 lutego 2025
MR.DIY zwiększa magazyn logistyczny w Hillwood Zgierz I, ponownie doradza AXI IMMO
Centrum logistyczne MR.DIY dopełnia Hillwood Zgierz I
18 lutego 2025
Mercator Medical zwiększa powierzchnię najmu w 7R Park Gdańsk IV, doradza AXI IMMO
Mercator Medical S.A zdecydował się na zwiększenie wynajmowanej powierzchni swojego nowego centrum dystrybucyjnego.
17 lutego 2025
Rynek biurowy w miastach regionalnych podsumowanie 2024 i prognozy 2025
Deweloperzy ostrożnie podchodzą do nowych inwestycji
30 stycznia 2025
Najnowszy raport – Rynek biurowy w Warszawie w 2024 r.
W 2024 roku aktywność deweloperów biurowych w stolicy skupiła się wokół stref centralnych