Eurocash nowym najemcą magazynów w Warszawie i we Wrocławiu
Firma Premium Distributors z Grupy Eurocash, ogólnopolski dystrybutor napojów alkoholowych, wynajęła powierzchnie magazynowe w dwóch centrach logistycznych.

Spółka Premium Distributors z Grupy Eurocash zdecydowała się na najem 4,6 tys. mkw. w warszawskim parku Bokserska Office Center oraz 2,4 tys. mkw. w Panattoni Park Wrocław. W transakcji pośredniczyła firma Axi Immo.
– Od początku 2011 roku zapotrzebowanie na powierzchnię magazynową systematycznie rośnie. W tym roku liczba transakcji na pewno nie dojdzie do wyniku sprzed kryzysu, jednak 2011 rok będzie lepszy niż dwa ostatnie lata. Dużą dynamikę wykazują firmy z branży spożywczej, które zainteresowane są parkami magazynowymi w pobliżu miast wojewódzkich – wyjaśnia Renata Osiecka, partner zarządzający Axi Immo.
Ostatnie artykuły
24 marca 2025
Publikacja AXI IMMO: Rynek biurowy w Krakowie 2024, marzec 2025 – analiza, trendy, prognozy
Kraków liderem regionalnych rynków biurowych – rośnie aktywność najemców. Specjalna publikacja AXI IMMO dotycząca powierzchni biurowych w Krakowie w 2024 r. zawiera analizę podaży, popytu, stawek czynszowych oraz trendy i prognozy na krakowskim rynku biurowym w 2025 i 2026 roku.
19 marca 2025
AXI IMMO prezentuje raport Rynek magazynowo-produkcyjny w woj. zachodniopomorskim. Podsumowanie 2024 r.
Województwo zachodniopomorskie – hub logistyczny z potencjałem wzrostu. Dynamika popytu, aktywność najemców, stawki czynszu i inne dane rynkowe.
11 marca 2025
Producent opakowań i ulotek dla farmacji Preston Packaging dołączy do najemców w MLP Poznań West, doradza AXI IMMO
Preston Packaging w nowoczesnej hali dostosowanej do swoich potrzeb.
7 marca 2025
Tomasz Michalczyk obejmuje stanowisko Head of Office Agency w AXI IMMO
W ramach rozwoju linii biznesowych z rozpoczęciem 2025 r. AXI IMMO z nowym szefem Działu Powierzchni Biurowych.